0-3 Aylık Yavru Pomerani̇an

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5066
İlan Tarihi 3 Ağustos 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

Merhaba,

 

Size minik ve sevimli bir dostun kapısını açmak için harika bir fırsat sunuyoruz! Pomeranian (Boo Cinsi) köpeklerimiz, zarif görünümleri ve sevecen kişilikleri ile herkesin kalbini çalacak. Ailelerin, çiftlerin ve bireylerin mükemmel evcil hayvanları olacaklar.

 

Köpeklerimiz, alanında uzman veterinerler tarafından özenle yetiştirilmiş ve doğal ihtiyaçlarına uygun şekilde büyütülmüşlerdir. Onların sağlık durumu bizim için en önemli önceliğimizdir. Tam bir sağlık muayenesinden geçirilmiş, aşıları güncel ve düzenli parazit tedavisi yapılmışlardır.

 

Pomeranian cinsi köpekler, zeki ve neşeli bir doğaya sahip olup, eğlenceli ve aktif bir yaşam tarzına uyum sağlarlar. Aynı zamanda sevecen yapıları sayesinde aile üyeleri ve diğer evcil hayvanlarla da uyumlu bir şekilde yaşayabilirler. Eğitilmeye açık olmaları sayesinde temel itaat eğitimini kolayca alabilirler ve evde hijyenik davranışlar geliştirmeleri için destek olabiliriz. Size, sizin ve yeni dostunuzun uzun ve mutlu bir hayat sürmesini sağlamak için birkaç rehberlik de sunacağız.

 

Irk ve sağlık garantili olup veteriner hekim kontrolünde teslim etmekteyiz. Günü gelen aşıları yapılıp, wc eğitimi verilmiştir. Pasaport ve karneleri mevcuttur. İstanbul’da hizmet vermekteyiz. İstanbul içi elden veya adrese teslim edilir. Dişi ve erkek yavrularımız her sürekli olarak bulunmaktadır. Bu sektörde 10 yıldır bulunmaktayız. 81 ile uçak, otobüs, pet kargo ile gönderim yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz...

 

 

Umarız sizinle ve yeni minik dostunuzla tanışma fırsatımız olur!

Yorumlar
58 kez görüntülendi.

Uğur Can

Üyelik tarihi: 24 Temmuz 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Uğur Can
Ara WhatsApp
Patibultr