Köpek İlanlarıYorkipoo kategorisinde 1 ilan bulundu.

Yorkipoo

  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Yorkiipoo

Yorkiipoo dost canlısı, sıcak ve sempatik hareketleri ile pek çok kişinin gönlüne kurulmuştur. Yalnızlıktan hoşlanmayan oldukça enerjik olan Yorkiipoo, melez köpek grubuna girmektedir. 

Ataları olan Yorkshire Terrier ve Minyatüre Poodle cinsi köpekler çiftleşmesi ile ortaya çıkmıştır. Eğlence denilince akla ilk gelen köpek türlerinden olduğu için çocuklarla arası oldukça iyidir. Herkesin kalbini kazanan Yorkiipoo oyuncaklarına oldukça bağlıdır.

Küçük buruna boncuk zeytin gözlere sahiptir. Göz rengi genellikle koyu kahve tonlarındadır. Uzun kalın tüylere sahiptir. Ayrıca minik görüntüsüne aldırmadan çok aktif hareket eder. Kemiksi bir yüz hattına sahiptir. Kürk renginde genelinde kahve tonları göze çarpar. Fakat beyaz ve siyah renklerde kurkun farklı yerlerinde görmek mümkündür. 

Soğuğa karşı hassas olan Yorkiipoo genelde sıcak yerleri tercih eder. Ayrıca pelüş oyuncaklar daha fazla dikkatini çeker. 

Yorkiipoo Yavru 

Yorkiipoo Yavru halı ile çok sevimlidir. Görenlerin kalbine ılık ılık sevgi aktıran cinstendir. Özellikle küçük çocukların dikkatini çeker. Ve onlarla oldukça yakın bağ kurar. Yavru iken alındığında daha kolay eğitim verilir. Çok söz dinleten bir köpektir. Yalnız kalmayı sevmediğinden çok çabuk sıkılır. 

Yorkiipoo küçük aylardan itibaren dengeli ve düzenli beslenerek daha sağlıklı büyür. Sağlıklı büyümesine yardım etmek için onu düzenli aralıklarla veteriner kliniğine götürmek gerekir. Düzenli aşılarla hastalıklara karşı daha dirençli olur. 

Uyku konusunda oldukça hassastır. Gün içinde kısa şekerlemeler yaparak modunu yakalamayı iyi bilir. Özellikle banyo sonrası uyumayı tercih eder.

Banyo konusunda derisi hassas olduğundan kirlendikçe yıkamak daha doğru olur. Fakat tüylerini haftada en az 3 kez taramak gerekir. Derisine uygun fırça seçmek gerekir. 

Çevreye karşı oldukça uyumludur. Ayrıca çok zekidir. Öğrenilmesi zor konutlara bile rahatlıkla karşılık verir. Her gün düzenli olarak egzersiz yapmak onun bünyesine iyi gelir. Aynı zamanda çevresini daha iyi tanımasına yardımcı olur.  

Yorkiipoo kavgacı bir köpek değildir. Yeni arkadaşlıklar kurabilir. Aynı zamanda kendi eşyalarını paylaşabilir. Onun paylaşamayacağı tek şey sahibidir. Sahibi ile arasına kimsenin girmesini istemez. Bu gibi durumlarda tavrını hemen ortaya koyar.

Bu köpeğin en sevdiği oyunlar ise yüksek enerji gerektiren oyunlardır. Örnek olarak top yakalamaca ve zıplamaca onu oldukça eğlendirir. 

Yorkiipoo Fiyat 

Yorkiipoo Fiyat konusunda oldukça uygundur. Kendini gösteren bir köpek olduğu için ilk kez sahiplenen biri için idealdir. Yorkiipoo yıllara göre farklı fiyat aralığındadır. 

Yorkiipoo 2022-2023 yılları arasında genel olarak 2000-2300 TL civarında fiyatlandırılır.

Yorkiipoo 2022 Fiyatları 

Yorkiipoo 2022 Fiyatları ortalama olarak en düşük 1500 TL iken en yüksek fiyat 4000 TL olarak biliniyor. 

Bunula birlikte Yorkiipoo için ücretsiz sahiplenme de yapılmaktadır. Yuvadan alınan Yorkiipoo hemencecik sahibine ısınır. 

Yorkiipoo 2023 Fiyatları

Yorkiipoo 2023 Fiyatları ortalama olarak yukarıda belirtilen rakamlardadır. Fakat bu rakamlar köpeğin genel durumuna bağlı olarak değişebilir. Köpek ne kadar eğitimli ve sağlıklı ise fiyat o kadar artacaktır. Artan fiyat ortalama olarak en fazla 8.000 TL ile 18.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yorkiipoo son zamanlarda daha fazla popüler olmaya başladı. Bu sebeple fiyatında cüzi artışın olması oldukça normaldir. 

Yorkiipoo Sahiplenme 

Yorkiipoo Sahiplenme diğer köpeklere göre daha fazla ilgi görür. Oluşan yoğunluktan dolayı sahiplenmek oldukça zordur. Fakat sabır ile tekrar tekrar denemek gerekir. Bunun için ücretsiz sahiplendirme en iyisidir. Hem Yorkiipoo için hem de yeni sahibi için daha pozitif bir seçenektir. 

Sitemize belli zaman dilimlerinde ücretsiz Yorkiipoo sahiplenebileceğiniz fırsatlar düşmektedir. Bu konu için zaman zaman sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

 

 

 

 

Evcilmarketim.com
Patibultr