Kerimcan Durmazın Köpeklerinin Cinsleri ve Özelliklerii

Kerimcan Durmaz’ın Köpeklerinin Cinsleri ve Özellikleri

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın Köpeklerinin cinsleri ve özellikleri oldukça merak ediliyor. Öyle ki, Google’da “Kerimcan Durmaz’ın köpeğinin cinsi” araştırması, %100 oranında artmış durumda. Sizler için hazırladığımız makalemizle birlikte; Kerimcan Durmaz’ın 3 köpeğiyle ilgili bilgi vereceğiz. Detaylar için okumaya devam edebilirsiniz.

Kerimcan Durmaz’ın Köpekleri

Kerimcan Durmaz’ın köpeklerinin sayısı, paylaştığı videolara göre 3 adettir. 1 Pomeranian Boo, 1 Chihuahua ve 1 Çin Creste cinsi köpeği bulunmaktadır.  Bu cins köpeklerin özellikleri ne kadar ve fiyatları ne durumda? İşte tüm detaylar..

1- Pomeranian Boo

Kerimcan Durmazın köpeği hangi cins sorusunu soran kişilere bu konuda direkt olarak Pomeranian Boo cevabı verebiliriz. Çünkü paylaştığı hemen hemen her videoda yer verdiği köpeği bu cinstir. Ülkemizde birçok pet shopdan satın alınabilecek olan Pomeranian Boo cinsinin fiyatı; ortalama gelir durumuna göre yüksektir. Pomerian Boo diye de bilinen bu köpek cinsinin fiyatı belirlenirken pek çok etken vardır.

Bu etkenlerden ilki safkanlık durumu olarak öne çıkar. Cinsin safkan olup olmaması, fiyatını etkileyen 1 numaralı maddedir. Safkanlık durumu ise Şecere belgesinin olup olmadığına göre değişir. Eğer Şecere belgesi varsa; fiyat otomatik olarak yüksek olacaktır.

https://www.patibul.com/3/pomeranian-boo bağlantısını ziyaret ederek bu köpeklere ait ilanları inceleyebilirsiniz.

Pomeranian Boo Özellikleri

Görünüş bakımından süs köpeği adı verdiğimiz küçük köpek ırkları arasında en sevimli görünüşe sahip olduğu bilinen Pomerian Boo; çocuklar tarafından genellikle oyuncak gibi görüldüğü için oldukça karıştırılır. Çok hareketli olan bu cins, komutları kolay algılar, kolay arkadaş edinir ve yabancılara alışkındır.

Detaylı Bilgi İçin Pomeranian Boo Özellikleri makalemize göz atabilirsiniz. 

2- Chihuahua

Kerimcan Durmazın köpeği hangi cins sorusunun bir diğer cevabı ise Chihuahua’dır. Son zamanlarda Dünya genelinde popülerliği artan bu cins köpekler; Muğla Pet Shop firmaları arasında yer alan Mutlu Patiler Pet Shop’dan sahiplenilebilir. Pomeranian Boo cinsi köpek de olduğu gibi, Chihuahua’da birçok değişken bulunur.

Chihuahua Özellikleri

Chihuahua aynı zamanda halk arasında Şivava ismiyle de bilinmektedir. Boyutlarıyla ön plana çıkan Chihuahua cinsi köpekler, oldukça küçüklerdir. Bedenlerinin neredeyse dış yapısının tamamı kaslardan oluşmaktadır. Bacakları çok ince olan Chihuahua cinsi köpeklerin bu inceliğine aldanılmamalıdır. Çünkü bacak yapısı da oldukça güçlüdür. Hemen hemen tüm renkleri bulunan Chihuahualar, genel olarak beyaz, koyu kahverengi ve altın renklerde kendilerini gösterirler.

Detaylı Bilgi İçin Chihuahua Özellikleri Makalemize Göz Atabilirsiniz 

3- Çin Creste

Kerimcan Durmazın köpeği hangi cins? Sorusunun en son cevabı ise Çin Creste olmaktadır. Çin Creste cinsi köpekler ülkemizde oldukça az sayıda bulunduğu için değerli köpeklerdir. Ev ortamına en uygun köpek cinslerinden biri olan Çin Creste, aşırı sıcak havalara karşı oldukça dayanıksızdır. Vücudunda tüy neredeyse yok denecek kadar az olan bu cinste, saç yoğunluğu oldukça hoş bir şekilde görünür.

Çin Creste Özellikleri

Çin Creste cinsi köpekler oldukça arkadaş canlısıdırlar. Bundan dolayı yabancılarla iletişimleri çok iyidir. Çocuklarla iyi bir şekilde geçinip, oyun oynayabilen Çin Creste, bakımında hassas olunması gereken bir köpek cinsidir. Soğuk havalarda kesinlikle kıyafet giydirilmesi gerekir. Olabildiği kadar sıcak ortam oluşturulması hem sağlıkları hem de mutlulukları için gereklidir.

Detaylı Bilgi İçin Çin Creste Makalemize Göz Atabilirsiniz 

Kerimcan Durmaz’ın Köpeği Kaç TL?

Kerimcan Durmaz’ın Köpeği Kaç TL? Sorusu da son zamanların en çok sorulan sorularından biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kerimcan Durmaz’ın 3 köpeğiyle ilgili fiyat bilgisini de aşağıda yer alan listede sizler için oluşturduk.

Pomeranian Boo Fiyatı

Pomeranian Boo için yukarıda da belirttiğimiz üzere sabit bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Çünkü fiyatlar 6.000 TL’den başlar, yüz yapısına, yaşına, herhangi bir sorunu olup olmamasına bağlı olarak 30.000 TL’ye kadar uzayabilir.

Chihuahua Fiyatı

Chihuahua fiyatı diğer tüm ırklarla aynı şekilde çok sayıda etkene bağlı olarak değişim gösterebilir. Bu kriterlerin en başında gelen kriter ise safkan olup olmamasıdır. Günümüzde bu ırka sahip köpekler 2.500 TL ila 10.000 TL aralığında fiyatlarla satılmaktadır.

Çin Creste Fiyatı

Çin Creste cinsi, özel bir köpek cinsidir. Bu sebepten dolayı fiyatı da; nadirliğine göre oldukça yüksek seviyededir. Eğer tam anlamıyla sağlıklı, safkan, hiçbir sorunu olmayan bir Çin Creste yavrusu satın almak isterseniz bu durumda 20.000 TL gibi bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekmektedir.

Kerimcan Durmaz’ın Köpeği Nereden Alınır?

Kerimcan Durmaz’ın köpeğini ülke genelinde birçok pet shopta bulabilirsiniz. Marmaris Pet Shop firmaları ve Muğla Pet Shop firmaları arasında en yüksek müşteri portföyüne sahip, kaliteli hizmet veren Mutlu Patiler Pet Shop olarak; tüm cinslerin ücretli sahiplendirilmesi işlemini gerçekleştiriyoruz.

Eğer Kerimcan Durmaz’ın köpeğini satın almak istiyorsanız; bu durumda bizlerle +90 532 601 16 89 No’lu iletişim hattından iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat