Toy Poodle Ve Malti̇po

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 1135
İlan Tarihi 20 Haziran 2022
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Bebeklerimiz 1 haftalıktır. Anne baba resimleri mevcuttur. Şunu söylemeliyim ki, Ben Kızım için Pedagog önerisi üzerine aldım. İyi ki de almışım.

Hayvan beslemek, çocuğun kendi kararlarını verme becerisine katkı sağlamaktadır. Özellikle çocukluktan ergenliğe geçiş döneminde evcil hayvanı olan çocukların yaş itibariyle hayvanın bakımı ile ilgili konularda daha fazla sorumluluk alması, onların özerklik kazanımını desteklemektedir. Evde evcil hayvan ile büyüyen çocuklarda sosyal becerilerde olumlu gelişmelere görülmektedir. Hayvanlar tedavi aracı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Birçok rahatsızlığın tedavisine yardımcı olmaktadırlar. Hayvan destekli tedavilerin çocuklarda; hiperaktivite ve dikkat eksikliği, otizm, konuşma ve öğrenme güçlüğü, serebral palsi, kardiyolojik sorunlar, ağrı, psikiyatrik sorunlar, gelişim geriliği ve kanser gibi rahatsızlıklarda kullanılır. Araştırma sonuçlarına göre de bu rahatsızlıkların tedavisinde pozitif etkileri olmaktadır.Bize sadece yardım etmeye çalışan dostlarımızı koruma ve sevme konusunda çocuklarımızı eğitmek önemli sorumluluklarımızdan biridir.Yalnız yaşayanlar için çok güzel bir arkadaştır.Köpek bakımı konusunda size yardım ve destek için her zaman arayabilir danışabilirsiniz.

 

Köpekler konusunda Deneyimli ve profesyonel hassasiyetle hareket eden, bilinçli, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarım.  Yavrularımızın hepsi sütten kesilene kadar annesinin yanında kalmış,

Veteriner kontrolünden geçerek başlanmış sağlıklı ve ırk garantili yavrulardır.  Form durumları harika olup yeni yuvalarına gitmeye hazır durumdalar. Yeni bir yavru sahiplenmek isteyen kişilerin, bir canlının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek sorumluluk ve bilinçte olmalarını, yavru bakımı konusunda kendilerinden emin olarak aramalarını rica ediyoruz. Ailenize yeni bir üye katılacağını ve onun gereksinimleri konusunda hassas olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Not: 18 yaşından küçük kişilerin ebeveyn kontrolünde iletişim kurması gerekmektedir.

 

Yorumlar
48 kez görüntülendi.

SİMGE AKKOYUN

Üyelik tarihi: 20 Haziran 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep531 341 53 89
WhatsApp531 341 53 89
İlan sahibi: SİMGE AKKOYUN
Ara WhatsApp